Magazynier / Kierowca
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Śląskie, Polska
During
24. 5. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej During Polska Sp. z o.o. - wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357 dla jednego z klientów prowadzi rekrutację na stanowisko: MAGAZYNIER / KIEROWCA kat. B
Miejsce pracy: Zabrze (Grzybowice)
Zakres obowiązków:
-przewóz materiałów na terenie Zabrza
-obsługa skanera
-sprawdzanie stanów magazynowych
-inne zlecone prace magazynowe
Wymagania:
-prawo jazdy kat. b
-doświadczenie w prowadzenie pojazdów samochodowych
-dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
-pracę od poniedziałku do piątku
-wynagrodzenie zasadnicze 4750, plus dodatki z tytułu umowy o pracę
-pełne przyuczenie do stanowiska pracy - nie wymagamy doświadczenia
-możliwość rozwoju zawodowego i zatrudnienia bezpośrednio w strukturach klienta
Prosimy o załączenie klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."
Informujemy iż:
1.Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.
3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

  • Praca Zabrze
  • Magazynier Zabrze
  • Kierowca Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509