Magazynier – operator wózka widłowego
  • Krzycko Wielkie
wielkopolskie, Krzycko Wielkie, wielkopolskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
29. 3. 2024

Główne obowiązki:

  • Operowanie wózkiem widłowym dla rozładunku, załadunku oraz bezpiecznego transportu materiałów
  • Dokładne prowadzenie dokumentacji operacyjnej

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Samodzielność, dokładność i umiejętność pracy zespołowej
  • Otwartość na naukę, innowacyjność w rozwiązywaniu bieżących problemów

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Pakiet benefitów (opieka zdrowotna, ubezpieczenie, Multisport, dofinansowanie posiłków)
  • Integracyjne wydarzenia firmowe

  • Praca wielkopolskie
  • Magazynier wielkopolskie
  • Operator wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190