Logistyk
  • Szczecin
Logistyk
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Farutex Sp. z o.o.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • planowanie dostaw i zarządzanie flotą samochodową
  • kontrola i planowanie czasu pracy kierowców
  • organizowanie bieżących napraw samochodów
  • bieżąca współpraca z działem handlowym

WYMAGANIA:
  • doświadczenie zawodowe w branży TSL
  • zaangażowanie i dyspozycyjność
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • sprawne poruszanie się w przepisach obowiązujących w transporcie drogowym
  • umiejętność pracy i zarządzania zespołem podległych pracowników
  • sumienność i asertywność

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prywatna opieka zdrowotna Medicover
  • zniżki pracownicze na oferowane produkty
  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • nastawienie na współpracę i niekorporacyjną atmosferę
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Zapraszamy do Bidfood Farutex! Twórz z nami doświadczony zespół w branży spożywczej.

  • Praca Szczecin
  • Logistyk Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659