Lider zmiany - transport do pracy!
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy w podległym obszarze w czasie prowadzonej zmiany
  • Nadzorowanie przestrzegania przez podległy personel czynności wynikających z zakresów zadań jak również z obowiązujących instrukcji, procedur, zarządzeń, bieżących poleceń itp.
  • Analiza procesów produkcyjnych
  • Szkolenie stanowiskowe pracowników (lub zlecanie szkolenia wybranym kompetentnym pracownikom i jego nadzorowanie)
  • Bieżąca współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w celu zapewnienia prawidłowego działania linii technologicznych oraz ciągłości i jakości produkcji
  • Opracowywanie harmonogramów / grafików pracy

Oczekiwania od kandydata:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży spożywczej (mile widziane)
  • Stabilność zatrudnienia w poprzednich miejscach pracy
  • Umiejętność zarządzania zespołem w dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym (min. 40 osób podległych)
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Darmowy transport do Legionowa na trasach: Płońsk-Nowy Dwór Mazowiecki -Legionowo i Winnica-Pułtusk-Legionowo.
  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem!
  • Gotowość do pracy w ruchu ciągłym w systemie 3 zmianowym (6-14/14-22/22-6)
  • Pakiet benefitów zdrowotnych oraz sportowych

  • Praca Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851