Lider zespołu ds. Logistyki
  • Czestochowa
Częstochowa, Czestochowa, Silesian Voivodeship, Polska
REICHHART Logistik Gruppe
2. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Dane podstawowe

Powinieneś znać następujące języki: Niemiecki

Powinieneś posiadać następujące prawo jazdy: B

Powinieneś/-nnaś wykazać gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy: Tak

Powinieneś posiadać doświadczenie zawodowe: Tak

Poszukujemy

Są tam, gdzie jest taka potrzeba: nasz mobilny zespół wdrożeniowy ds. logistyki magazynowej składa się ze specjalistów ds. logistyki, którzy podróżują do różnych lokalizacji REICHHART i aktywnie wspierają zespoły na miejscu. Pożegnaj tę samą codzienność – w całych Niemczech czekają na Ciebie różnorodne wyzwania.

  • Zmienne zadania w różnych lokalizacjach REICHHART
  • Wspieraj zespół na miejscu w miarę potrzeb: od kierowania zespołem po przejmowanie wszelkich zadań administracyjnych i operacyjnych
  • Przetwarzanie zamówień od towarów przychodzących do towarów wychodzących
  • Koordynacja i profesjonalne kierowanie zespołem
  • Osoba kontaktowa w sprawach operacyjnych zapytań klientów

Oferujemy

  • Atrakcyjne stałe wynagrodzenie plus wydatki
  • Różnorodność dzięki podróżom i zmianie lokalizacji
  • Pokrywamy koszty i organizację wyjazdu
  • Zniżki od wielu dostawców i marek
  • Zorganizowane szkolenia w różnych lokalizacjach
  • Stroma krzywa nauki, dalszy rozwój, odskocznia do kariery
  • Bezpieczne miejsce pracy
  • Pełne szacunku traktowanie w świetnym zespole

Wymagane

  • Doświadczenie w logistyce w obszarach logistyki magazynowej, montażu, produkcji i procesów administracyjnych
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracownikami handlowymi
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, inne języki będą dodatkowym atutem
  • Bardzo chętny do podróży
  • Gotowość do pracy zmianowej w różnych modelach zmianowych

  • Praca Częstochowa
  • Logistyk Częstochowa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Częstochowa
  • Specjalista ds. PR Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Specjalista ds. Eksportu Częstochowa
  • Specjalista ds. transportu Częstochowa
  • Specjalista ds. HR Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862