Specjalista ds. Logistyki
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Moltton
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie poziomu dostępności surowców,
  • Współpraca z dostawcami,
  • Koordynacja dostaw materiałów,
  • Tworzenie prognoz zapotrzebowania materiałowego,
  • Śledzenie wskaźnika terminowości dostaw.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziana branża automotive),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość j. niemieckiego),
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • Umiejętność podejmowanie decyzji.

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bardzo dobre warunki pracy i wynagradzania.

  • Praca Częstochowa
  • Logistyk Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Specjalista ds. Eksportu Częstochowa
  • Specjalista ds. transportu Częstochowa
  • Specjalista ds. HR Częstochowa
  • Specjalista ds. turystyki Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293