Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
  • Modlnica
małopolskie, Modlnica, małopolskie, Polska
Samsic Polska Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Do naszego zespołu poszukujemy Lidera magazynu z j. hiszpańskim do miejscowości Modlnica ul. Podchruście 9.

Obowiązki

  • Kompletowanie towarów za pomocą systemu głosowego (voice-picking),
  • Segregacja ( podział ) towarów według indeksów,
  • Jakościowa i ilościowa kontrola towarów,
  • Obsługa elektrycznych wózków widłowych,
  • Codzienna praca w języku hiszpańskim,
  • Wsparcie zespołu hiszpańskojęzycznego we wdrożeniu w nowe obowiązki,
  • Szkolenie nowych pracowników.

Wymagania

  • dobrą znajomość języka hiszpańskiego- warunek konieczny,
  • gotowość do pracy zmianowej od 10:45-19:00 oraz od 20:00-5:00,
  • gotowość do pracy na magazynie zimnym w temperaturze +2 i +6.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • ciepłe posiłki,
  • codzienną prace w języku hiszpańskim,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963