Lider działu utrzymania ruchu (m/k)
  • Kleszczów
Kleszczów, Kleszczów, Łódzkie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.
25. 5. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Zakres zadań:

  • planowanie i realizacja przeglądów, napraw, remontów w celu zapewnienia ciągłości pracy oraz sprawności technicznej parku maszynowego,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną działu,
  • zarządzanie i koordynacja pracy zespołu,
  • tworzenie budżetu i nadzór nad kosztami w dziale,
  • udział i wsparcie w projektach i modernizacjach działowych i między działowych,
  • nadzór nad magazynem części zamiennych,
  • prowadzenie nowych inwestycji i dokumentacji projektów,
  • współpraca z dostawcami i firmami zewnętrznymi,
  • nadzór nad infrastrukturą zakładową,
  • nadzór nad urządzeniami transportu bliskiego (wózki widłowe, suwnice),
  • raportowanie/analiza wskaźników efektywności działu,
  • koordynacja i nadzór nad pracami zleconymi przez przełożonego.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze zarządzania utrzymaniem ruchu,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • praktyczna wiedza z zakresu automatyki, elektryki, mechaniki,
  • dyspozycyjność oraz zdolności organizacyjne,
  • umiejętność rozwiązywania zadań i problemów pod presją czasu,
  • otwartość na zmiany i kreatywność w działaniu,
  • samodzielność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet szkoleń wstępnych i rocznych,
  • pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wczasów, premie i paczki świąteczne, imprezy integracyjne),
  • dofinansowanie do dojazdów,
  • dodatki stażowe, nagrody jubileuszowe,
  • duże możliwości rozwoju.

Miejsce pracy: Kleszczów.

  • Praca Kleszczów
  • Kleszczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080