Technik Utrzymania Ruchu
  • Kleszczów
Kleszczów, Kleszczów, łódzkie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie okresowych przeglądów technicznych
  • Instalacja, konserwacja i naprawa urządzeń produkcyjnych, usuwanie awarii
  • Utrzymanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w efektywności technicznej
  • Współpraca z pracownikami i działami firmy w zakresie realizowanych zleceń, napraw
  • Zamawianie części zamiennych

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe: elektromechanik, mechatronik, mechanik, elektryk, lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
  • Znajomość napraw i konserwacji urządzeń produkcyjnych
  • Uprawnienia SEP do 1kV

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnieniu na podstawie umowę o pracę
  • Kwartalny system premiowy
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych uprawnień

  • Praca Kleszczów
  • Technik Kleszczów
  • Kleszczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570