Lider/Brygadzista
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Sport Produkt Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Zakład Produkcyjny zatrudni na stanowisko lidera/ brygadzisty z terenu Dabrowy Górniczej. Praca Strefa Ekonomiczna Tucznawa
Twój zakres obowiązków
- nadzór nad pracownikami
- organizacja pracy zespołu
- kontrola jakości wykonywanych zadań
- prowadzenie dokumentacji
- raportowanie i wspieranie Kierownika
Nasze wymagania
Umiejętność zarządzania podległym zespołem
Bardzo dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne
Wysoka motywacja do pracy, odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe. Praca:
- Strefa Ekonomiczna- Tucznawa,
-od 07:00 do 15:00 lub 10:00-18:00,
-od poniedziałku do piątku.
Na początek umowa zlecenia, a następnie umowa o pracę. Wynagrodzenie 4600 brutto plus premia.
Kontakt telefoniczny do Kadr: 32 264 86 70

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Brygadzista Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648