Lekka praca przy pakowaniu - Wrocław
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
e-work
17. 5. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o. (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:
CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU
Miejsce pracy: Graniczna 8B, Wrocław
Zakres obowiązków:
• Pakowanie, sortowanie, kompletacja wyrobów kosmetyczno-higienicznych w kartoniki i opakowania zbiorcze
• Utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego
• Proste prace magazynowe
Oczekujemy:
• Zdolności manualne
• Dokładność i spostrzegawczość
• Gotowość do pracy zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00). Sporadycznie weekendy oraz zmiana nocna (22:00-6:00)
Oferujemy:
• Elastyczną formę zatrudnienia – umowa zlecenia
• Stawkę godzinową 27,70* (studenci/uczniowi stawka netto)
• Możliwość bezpośredniego zatrudnienia
SMS: „WROCŁAW” tel. 501 - 700-596
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.
RODO
1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.
2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322