Czynności pomocnicze przy pakowaniu wyrobów kosmetyczno-higienicznych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
18. 5. 2024

Agencja Pracy Tymczasowej e-work HR Company Poland Sp. z o.o. (wpis do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491) poszukuje kandydatów na stanowisko:CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU

Obowiązki

  • Pakowanie, sortowanie, kompletacja wyrobów kosmetyczno-higienicznych w kartoniki i opakowania zbiorcze
  • Utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego
  • Proste prace magazynowe

Wymagania

  • Zdolności manualne
  • Dokładność i spostrzegawczość
  • Gotowość do pracy zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00). Sporadycznie weekendy oraz zmiana nocna (22:00-6:00)

Oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia – umowa zlecenia
  • Stawkę godzinową 27,70* (studenci/uczniowi stawka netto)
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322