LEKARZA WETERYNARII
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
DAKO
25. 5. 2024

Firma DAKO z Gliwic zatrudni do nowopowstającej przychodni weterynaryjnej

miejsce pracy: Gliwice - centrum

Wymagania :

  • dyplom lekarza weterynarii
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie

Zakres obowiązków :

  • diagnozowanie chorób i urazów u zwierząt
  • dokumentowanie stanu zdrowia zwierząt
  • wykonywanie szczepień
  • doradzanie właścicielom zwierząt w sprawach zdrowia / żywienia

Oferujemy:

  • atrakcyjny warunki wynagrodzenia
  • możliwości podjęcia różnych form współpracy
  • uczestnictwo w tworzeniu nowej placówki
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Grupy DAKO ul. Św. Wojciecha 4, 44-100 Gliwice (pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  • Praca Gliwice
  • Lekarz weterynarii Gliwice
  • Lekarz Gliwice
  • Technik weterynarii Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080