Ustawiacz maszyn- Operator |umowa o pracę | premie |benefity
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • proste zadania związane z regulacją i naprawą maszyn
  • ustawianie i monitorowanie pracy maszyn
  • wykrywanie usterek

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (6-14-22)
  • chęć do nauki i rozwoju zawodowego
  • gotowość do pracy zespołowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie- umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • premię miesięczną
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do stołówki pracowniczej
  • szkolenie
  • dodatki z ZFŚŚ

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Zabrze
  • Operator maszyn Zabrze
  • Operator maszyn budowlanych Zabrze
  • Operator Zabrze
  • Operator koparki Zabrze
  • Operator wózków widłowych Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246