Lekarz weterynarii – dział hematologii
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Vetlab Sp. z o.o.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Vetlab Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Wrocław
Pracodawca
Dodano
14.05.2024
Numer referencyjny
5383_3400

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie badań laboratoryjnych,
  • przygotowanie i ewidencjonowanie preparatów,
  • ocena preparatów hematologicznych.
  • telefoniczna konsultacja wyników, pomoc w ustalaniu kierunku dalszej diagnostyki dla lekarzy zlecających badania,

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe weterynaryjne,
  • umiejętności pracy zespołowej oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • dokładności, sumienności oraz dobrej organizacji własnej pracy,
  • doświadczenie w ocenie preparatów hematologicznych będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym oraz sobota w miesiącu wg grafiku.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników,
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole,
  • wszystkie potrzebne narzędzia pracy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (sportowy/medyczny).

Vetlab Sp. z o.o.  to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Nasza misja opiera się na doskonałej opiece nad zwierzętami poprzez zaawansowane technologie i profesjonalne podejście. Jesteśmy dumni z naszej pasji do zapewnienia zdrowia i dobrostanu zwierząt, co stanowi serce naszej działalności. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, pracownikom natomiast  pełne szkolenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.

  • Praca Wrocław
  • Lekarz weterynarii Wrocław
  • Lekarz Wrocław
  • Technik weterynarii Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018