Lekarz Specjalista Onkologii Klinicznej
  • Pabianice, ul. Jana Pawła II 68
łódzkie, Pabianice, ul. Jana Pawła II 68, łódzkie, Polska
PABIANICKIE CENTRUM MEDYCZNE SP Z O O
21. 5. 2024

Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. pilnie zatrudni na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Świadczenie usług medycznych w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej w poradni onkologicznej.
  • Udzielanie porad konsultacyjnych chorym przebywającym na oddziałach szpitalnych.
  • Realizacja usług medycznych w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej zgodnie z kontraktem z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Wymagania:

  • Specjalizacja w dziedzinie onkologii klinicznej lub w trakcie specjalizacji – co najmniej po 1. roku i uzyskaniu potwierdzenia przez kierownika specjalizacji wiedzy i umiejętności umożliwiających samodzielną pracę w poradni specjalistycznej.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

Oferujemy:

  • Dowolną formę zatrudnienia: kontrakt, umowę o pracę lub umowę – zlecenie.
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie.
  • Przyjazną atmosferę w miejscu pracy.

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678