Lekarz specjalista
  • Warszawa
Warszawa
Professionals Group
26. 3. 2024

Dla naszego Klienta, prestiżowego centrum medycznego, poszukujemy do współpracy doświadczonej osoby na stanowisko Lekarz specjalista.

Aplikuj: https://www.professionalsgroup.pl/jobs/lekarz-specjalista-id158

LokalizacjaWarszawa, praca stacjonarna

Poszukujemy lekarza specjalisty z doświadczeniem, zainteresowanego połączeniem wiedzy w swojej specjalizacji medycznej, z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami w zakresie epigenetyki, procesów starzenia, wieku biologicznego z wysoką jakością opieki medycznej.

Nasz Klient to centrum medyczne w Warszawie, które tworzy zespół ekspertów specjalizujących się w optymalizacji zdrowia, wczesnej prewencji, holistycznym spojrzeniu na ludzki organizm z wykorzystaniem najnowszych, sprawdzonych naukowo rozwiązań technologicznych i terapeutycznych.

Centrum koncentruje się na naukowo udowodnionych, spersonalizowanych interwencjach związanych ze stylem życia na bazie dogłębnej analizy stanu zdrowia.

Skupia się na tym, co trzeba zrobić dzisiaj, by osiągnąć optymalny stan zdrowia, a w rezultacie cieszyć się dobrym zdrowiem i witalnością na długie lata.

Łączy wiedzę w zakresie genetyki, epigenetyki, medycyny stylu życia, neuropsychologii, dietetyki z tradycyjna wiedzą medyczną.

Jesteśmy miejscem właśnie dla Ciebie, jeżeli:

  • posiadasz niezbędne udokumentowane wykształcenie medyczne oraz doświadczenie w pracy z pacjentami

  • dobrze rozumiesz metodologię badań i diagnostyki (idealnie obrazowej)

  • uprawnienia do wykonywania USG j. brzusznej lub USG naczyniowego mile widziane

  • podejmujesz zadania mające na celu zapobieganie chorobom i promowanie zdrowych nawyków

  • każdy Klient jest dla Ciebie wyjątkowy i potrafisz budować z nim profesjonalną relację

  • posługujesz się językiem polskim oraz biegle językiem angielskim (język niemiecki mile widziany)

  • potrafisz pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole specjalistów wykazując się doskonałą organizacją

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obszarze medycyny stylu życia, medycyny zintegrowanej lub funkcjonalnej

Poznaj zadania jakie czekają na Ciebie:

  • przeprowadzanie badań klientów i ocena ich stanu zdrowia z wykorzystaniem zwalidowanej ścieżki diagnostycznej

  • dokonywanie diagnozy na  podstawie badań, wiedzy naukowej i historii medycznej klienta

  • interpretacja testów laboratoryjnych

  • udzielanie odpowiednich porad dotyczących zdrowych nawyków związanych ze stylem życia oraz działań zapobiegawczych w celu utrzymania optymalnego stanu zdrowia

  • współpraca z innymi lekarzami, specjalistami i pielęgniarkami w ramach konsylium specjalistów

  • poszerzanie swojej wiedzy w tematach związanych z medycyną prewencyjną, personalizowaną, markerami procesów starzenia oraz medycyną długowieczności

Co oferujemy?

  • pracę w zespole specjalistów – pasjonatów

  • pracę w jednym z pierwszych w Europie ośrodków skupiających się na optymalizacji zdrowia, bazującego na światowej klasy rozwiązaniach w zakresie epigenetyki oraz medycyny stylu      życia

  • szkolenia tematyczne prowadzone przez światowej klasy specjalistów

  • dostęp do najnowszych technologii medycznych, często niedostępnych jeszcze w Polsce

  • możliwość współpracy w budowaniu całkowicie nowej jakości w podejściu do zdrowia

  • możliwość uczestniczenia/prowadzenia badań naukowych, udziału w międzynarodowych konferencjach naukowych

  • zatrudnienie na umowę B2B lub UoP

  • premię roczną

  • pakiet „Health & Beauty” do  wykorzystania w ciągu roku

  • zniżki pracownicze na produkty i usługi, w tym dla członków rodziny prywatną opiekę medyczną

Ogłoszenie opublikowane przez Professionals Group sp. z o.o. ( https://www.professionalsgroup.pl/) agencję zatrudnienia zarejestrowaną w KRAZ pod nr 23835 / Advertisement published by Professionals Group sp. z o.o. an employment agency registered in KRAZ under no. 23835.

  • Praca Warszawa
  • Lekarz Warszawa
  • Lekarz weterynarii Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714