STARSZY ASYSTENT – LEKARZ (LEKARZ INTERNISTA)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

poszukuje kandydata na stanowisko: LEKARZ INTERNISTA

Ogólny zakres obowiązków:

  • opieka nad Pacjentem
  • konsultuje pacjentów klinik ortopedycznych na prośbę lekarzy pracujących w tych jednostkach
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Oczekujemy:

  • aktywne Prawo Wykonywania Zawodu
  • specjalizacja lub w trakcie specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych lub medycyny rodzinnej
  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta
  • wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie
  • bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • wymiar czasu pracy – 0,50 etat
  • stabilną pracę w prestiżowej instytucji
  • pakiet socjalny

  • Oferty należy składać drogą elektroniczną na adres lub osobiście pod adresem: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, ul. Spartańska 1
  • zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami
  • zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Warszawa
  • Lekarz Warszawa
  • Lekarz weterynarii Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228