Lekarz orzecznik Zakładu (lista kandydatów)
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
ZUS
2. 5. 2024

3345975

Obowiązki

Cel stanowiska

Wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrola prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

Wymagania niezbędne:

  • lekarz medycyny z tytułem specjalisty
  • minimum 4 lata czynnego wykonywania zawodu lekarza

Mile widziane:

  • specjalizacja (choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, medycyna pracy)
  • minimum 6 miesięcy pracy związanej z orzecznictwem lekarskim

Wymagania dodatkowe:

  • orientacja na cel oraz na jakość
  • orientacja na klienta
  • wysoki poziom komunikacji i współpracy
  • umiejętność rozwiązywania problemów, opanowanie
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • chęć rozwijania posiadanej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • znajomość obsługi pakietu MS Office

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska o jakie kandydat się ubiega
  • skany-kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i specjalizację, doświadczenie zawodowe, staż pracy
  • aktualne zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu
  • odręcznie podpisane oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji poniższej treści (w przypadku przesłania dokumentów w formie papierowej) Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (www.zus.pl) w zakładce Praca w ZUS.