Lekarz orzecznik Zakładu
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
ZUS
2. 5. 2024

3345533

Obowiązki

Cel istnienia stanowiska

Wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrola prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

Niezbędne:

  • lekarz medycyny z tytułem specjalisty
  • minimum 4 lata czynnego wykonywania zawodu lekarza

Uzupełniające:

  • preferowane specjalizacje: choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, medycyna pracy, ortopedia
  • minimum 6 miesięcy pracy związanej z orzecznictwem lekarskim

Wymagania dodatkowe

  • orientacja na cel oraz na jakość
  • orientacja na klienta
  • wysoki poziom komunikacji i współpracy
  • umiejętność rozwiązywania problemów, opanowanie
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • chęć rozwijania posiadanej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji
  • znajomość obsługi pakietu MS Office

Wymagane dokumenty

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska o jakie kandydat się ubiega
  • kserokopie dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i specjalizację, doświadczenie zawodowe, staż pracy
  • aktualne zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu

Dodatkowe informacje

  • proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzoną w siedzibie Oddziału ZUS w Chorzowie
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
  • za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji przez formularz aplikacyjny
  • poszukujemy 2 pracowników na stanowisko

Oferujemy

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, seminariach, dodatkowy urlop szkoleniowy, punkty edukacyjne za udział w szkoleniach organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych)
  • możliwość ustalenia indywidualnego czasu pracy

Do składania ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

  • sprzęt komputerowy
  • sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
  • wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS,
  • konieczność odbywania podróży służbowych,
  • budynek 3 - piętrowy z windą (miejsce wykonywania pracy budynek Oddziału ZUS przy ul. Lwowskiej 2),
  • pomieszczenia sanitarne dostosowane do osób niepełnosprawnych znajdują się na parterze,
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na parterze budynku,
  • wejście główne do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika.

Wyniki naboru:

Rekrutacja zakończona niepowodzeniem. Nie zgłosił się żaden kandydat spełniający wymagania formalne.

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Chorzów
  • Lekarz Chorzów
  • Lekarz weterynarii Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864