Lekarz - członek komisji lekarskiej zakładu
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
ZUS
2. 5. 2024

3345564

Obowiązki

Cel istnienia stanowiska

Zapewnia wydawanie orzeczeń w sprawach świadczeń i w sprawach pozaubezpieczeniowych.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy

Niezbędne:

• lekarz medycyny z tytułem specjalisty

• minimum 4 lata czynnego wykonywania zawodu lekarza

Mile widziane:

specjalizacja z zakresu: choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, medycyna pracy

• minimum 5 lat doświadczenia w orzecznictwem lekarskim

Wymagania dodatkowe:

komunikacja, współpraca, elastyczność

• orientacja na cel i na jakość

• umiejętność rozwiązywania problemów

• umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych

• nastawienie na rozwój

• orientacja na klienta

• umiejętność obsługi pakietu MS Office

Wymagane dokumenty:

CV

• list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska o jakie kandydat się ubiega

• skany dokumentów potwierdzających wymagane wykształcenie i specjalizację, doświadczenie zawodowe, staż pracy

• aktualne zaświadczenie o prawie wykonywania zawodu

Dokumenty należy przesłać przez formularz rekrutacyjny Aplikuj (na dole oferty)

Dodatkowe informacje

  • proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzoną w siedzibie Oddziału ZUS w Chorzowie
  • skontaktujemy się tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne
  • za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji przez formularz aplikacyjny

Oferujemy

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • poszukujemy na stanowisko 1 pracownika
  • możliwość rozwoju zawodowego (udział w szkoleniach, seminariach, dodatkowy urlop szkoleniowy, punkty edukacyjne za udział w szkoleniach organizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych)
  • system premiowy

Do składania ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy

  • sprzęt komputerowy,
  • sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
  • wiążą się z bezpośrednim kontaktem z klientem ZUS,
  • konieczność odbywania podróży służbowych,
  • budynek 3 - piętrowy z windą (miejsce wykonywania pracy budynek Oddziału ZUS przy ul. Lwowskiej 2),
  • pomieszczenia sanitarne dostosowane do osób niepełnosprawnych znajdują się na parterze,
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 1 piętrze budynku,
  • wejście główne do budynku jest zorganizowane z poziomu chodnika.

Lista kandydatów:

Robert Urbańczyk, Bytom

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Chorzów
  • Lekarz Chorzów
  • Lekarz weterynarii Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692