Lekarz orzecznik Zakładu
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, Polska
ZUS
2. 5. 2024

3345535

Obowiązki

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia wydawanie orzeczeń i opinii lekarskich w sprawach świadczeń oraz kontrolę prawidłowości orzekania o czasowej niezdolności do pracy i wystawiania zaświadczeń lekarskich.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • lekarz medycyny z tytułem specjalisty
  • minimum 4 lata czynnego wykonywania zawodu lekarza

Mile widziane:

  • specjalizacja (choroby wewnętrzne, chirurgia, neurologia, psychiatria, medycyna pracy)
  • minimum 6 miesięcy pracy związanej z orzecznictwem lekarskim

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny
  • kserokopie dyplomu lekarza, zaświadczenie o posiadanej specjalizacji, dokumentu potwierdzającego aktualne posiadane prawa do wykonywania zawodu,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (kserokopie świadectw pracy)