Dyspozytor międzynarodowy/ Spedytor
  • Nowe Skalmierzyce
Nowe Skalmierzyce, Nowe Skalmierzyce, Wielkopolskie, Polska
PP-H-U Orłowski
11. 4. 2024

Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo-Usługowe Orłowski w Gałązkach Wielkich o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuję kandydata na stanowisko Dyspozytora międzynarodowego samochodów ciężarowych (10 sztuk) oraz Spedytora.
Zadania na tym stanowisku:
-planowanie i organizacja tras kierowców
-kontrola realizacji zleceń transportowych
-koordynowanie i monitorowanie prac kierowców
-raportowanie pracy
Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy:
-długoterminową współpracę opartą o stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie + premię
-możliwość rozwoju zawodowego
Jeśli posiadasz odpowiednie doświadczenie zadzwoń i umów się na rozmowę rekrutacyjną 602270244 lub wyślij swoje CV na maila.

  • Praca Nowe Skalmierzyce
  • Nowe Skalmierzyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075