Lean Manufacturing Leader
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
BULTEN POLSKA S.A.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Punktem wyjścia dla Twojej roli jest utrzymanie wysokiego poziomu produktywności procesu operacyjnego. Skracanie czasu operacyjnego. Jesteś powołany do  analizy i optymalizacji procesu produkcji, tak aby wszystkie środki były wykorzystywane rozsądnie, a produkty bądź usługi wytwarzane w optymalnych ilościach, bez niepotrzebnych nadwyżek. Eliminacja marnotrawstw występujących w organizacji.

  • opracowywanie standardów dla narzędzi Lean – Bulten Production System
  • wdrażanie i usprawnianie Lean Management
  • tworzenie kultury ciągłego doskonalenia poprzez: coaching, prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla pracowników, działania prewencyjne i usprawniające
  • analiza i mapowanie istniejących procesów w celu identyfikacji problemów i marnotrawstw
  • opracowywanie i skuteczne wdrażanie usprawnień w zakresie istniejących procesów
  • kontrola i monitorowanie efektów wprowadzonych zmian w procesach
  • prowadzenie  i wdrażanie projektów pilotażowych
  • współpraca z innymi działami w celu określenia i wdrożenia projektów, usprawnienia procesów, zwiększenia wydajności i redukcji kosztów

    WYMAGANIA:
    • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym
    • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki ( Inżynieria produkcji, Lean Management lub pokrewne)
    • Znajomość narzędzi związanych z ciągłem doskonaleniem (VSM, 5S, SMED, TPM, Kanban, ISHIKAWA, 5w2h)
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
    • Umiejętności analityczne.
    • Znajomość pakietu MS office na poziomie zaawansowanym.
    • Znajomość zagadnień z zakresu syst. zarządzania  IATF 16 949, FMEA, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001.

    OFERUJEMY:
    • stabilną pracę w międzynarodowej firmie,
    • umowę o pracę,
    • bardzo dobre wynagrodzenie,
    • bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, dodatkowe ubezpieczenie emerytalne (PPE) płatne przez pracodawcę, dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego i karty multisport,  dopłata do biletów zwiazanych z dojazdem do pracy, grupowe ubezpieczenie, posiłek w zakładowej stółówce płatny przez pracodawcę,
    • szkolenia na koszt pracodawcy,
    • przyjazną atmosferę w pracy,
    • miejsce pracy Bielsko-Biała

  • Praca Bielsko-Biała
  • Team leader Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322