Lakiernik Samochodowy
  • Szwecja
Szwecja, Szwecja, Karlskrona, 0, Szwecja
Karlskrona
4. 4. 2024

Warsztat samochodowy położony w południowo-wschodniej Szwecji, w pobliżu przystani promowej, która biegnie między Karlskroną i Gdynią poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Zadania:

  • przygotowywanie elementów do malowania (min. oczyszczanie, wygładzanie, matowanie, suszenie)
  • lakierowanie elementów
  • dbanie o wysoką jakość procesu, zgodnie ze standardami Firmy

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe jako lakiernik samochodowy
  • wykształcenie min. zawodowe
  • umiejętność przygotowania elementów do lakierowania
  • umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • nieodpłatne zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca pracy, koszty pokrywa Pracodawca
  • stabilne zatrudnienie
  • praca w pełni legalna
  • możliwość pracy w ramach nadgodzin

  • Praca Szwecja
  • Praca za granicą
  • Lakiernik Szwecja

  • 120 536
    20 228