Lakiernik przemysłowy / piaskarz - praca w Niemczech
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
German Work sp. z o.o.
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie powierzchni do lakierowania (przeszlifowanie, ewentualnie szpachlowanie, oczyszczenie, oklejenie)
  • Przygotowywanie lakierów i podkładów (mieszanie w odpowiednich proporcjach z utwardzaczem i/lub rozpuszczalnikiem)
  • Gruntowanie elementów przed lakierowaniem
  • Lakierowanie metodą airless (metoda hydrodynamiczna, tzw. "z pompy") kontenerów (duże powierzchnie)
  • piaskowanie elementów - 1-2 dni / tydzień
  • Dbanie o czystość miejsca pracy i urządzeń do lakierowania

WYMAGANIA:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w wyżej wymienionych pracach
  • uniwersalność
  • prawo jazdy i własny samochód

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie na poziomie ok. 3200 EUR netto z etatu na I klasie podatkowej
  • zakwaterowanie obok zakładu pracy - samodzielne duże mieszkanie!
  • 1000 EUR premii rocznej na jasnych zasadach
  • dofinansowanie kosztu dojazdu do Niemiec
  • premia za poleconych pracowników
  • stała opieka polskojęzycznego koordynatora.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

97 510
17 064