Lakiernik| Lakiernia mokra | Dwie zmiany |
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Domino Polska Sp. z o. o.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca na lakierni mokrej;
  • Przygotowanie powierzchni do lakierowania;
  • Zawieszanie i zdejmowanie elementów na linii lakierniczej;
  • Mieszanie farb;

WYMAGANIA:

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Sumienności i staranności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Dbałości o jakość i detale;
  • Umiejętności pracy w grupie;
  • Zmysłu technicznego.

OFERUJEMY:
  • Bezpośrednie zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Umowę o pracę, NOWE STAWKI wynagrodzenia
  • System premiowy
  • Benefity pozapłacowe m.in grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet opieki medycznej, kartę sportową
  • Świadczenia realizowane z ZFŚS (m. in. wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
  • Parking dla pracowników
  • Program poleceń pracowniczych
  • Stabilne zatrudnienie.

  • Praca Sosnowiec
  • Lakiernik Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293