Operator CNC - frezarki do drewna| Dwie zmiany |
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Śląskie, Polska
Domino Polska Sp. z o. o.
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn CNC;
  • Praca na dziale mechanicznym;
  • Obsługa narzędzi pomiarowych;
  • Realizacja zleceń produkcyjnych;
  • Kontrola wizualna detali oraz zachowanie wymagań jakościowych;
  • Praca na podstawie rysunku technicznego.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie przy obsłudze w/w maszyn CNC;
  • Dobra znajomość rysunku technicznego;
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi oraz elektronarzędziami;
  • Dokładność, precyzja;
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14; 14-22);
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę;
  • Zatrudnienie bezpośrednio w zakładzie;
  • Pracę w systemie dwuzmianowym;
  • Benefity: Grupowe ubezpieczenie na życie, pakiety opieki medycznej, kartę sportową;
  • Świadczenia realizowane z ZFŚS (m. in. wczasy pod gruszą, premie świąteczne);
  • Parking dla pracowników;
  • System premiowy;
  • Program poleceń pracowniczych.

  • Praca Sosnowiec
  • Technik technologii drewna Sosnowiec
  • Operator Sosnowiec
  • Operator koparki Sosnowiec
  • Operator maszyn Sosnowiec
  • Operator wózków widłowych Sosnowiec
  • Operator maszyn budowlanych Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293