Lakiernik
  • Koziegłowy
Lakiernik
Koziegłowy, Koziegłowy, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • przygotowanie powierzchni do szpachlowania, szlifowanie
  • matowanie podkładu oraz oklejanie przed lakierowaniem
  • lakierowanie dekoracyjne (baza oraz lakier bezbarwny)

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (6-14, 15-23)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność posługiwania się pistoletem lakierniczym
  • zdolności manualne
  • wykształcenie minimum zawodowe

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem
  • stałe wynagrodzenie + premia miesięczna + bonus roczny
  • pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport lub Medicover Sport, dofinansowanie do wakacji, premia gwiazdkowa, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do posiłków, przyzakładowy żłobek dla dzieci

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Koziegłowy
  • Lakiernik Koziegłowy
  • Koziegłowy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075