Kierownik Budowy
  • śląskie
śląskie, śląskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad robotami budowlano-wykończeniowymi
  • Koordynacja prac podwykonawców i personelu
  • Uczestnictwo w koordynacji projektów i prefabrykacji modułów
  • Przygotowywanie dokumentacji budowlanej
  • Zarządzanie materiałami i sprzętem
  • Planowanie i kontrola harmonogramów i standardów robót

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie: Inżynier min. 1 rok, Kierownik min. 2 lata
  • Umiejętności: decyzyjność, problem solving, praca zespołowa
  • Organizacja pracy, zarządzanie czasem
  • Znajomość MS Office
  • Wiedza o ofertowaniu/kosztorysowaniu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność do pracy na terenie Polski i w Regułach k. Warszawy

Oferujemy:

  • Umowa o pracę/B2B
  • Dobrze wynagrodzenie i premie
  • Rozwój zawodowy
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Wsparcie zespołu
  • Parking, integracje, brak dress codeu

  • Praca śląskie
  • Kierownik Siemianowice Śląskie
  • Kierownik Piekary Śląskie
  • Kierownik Ząbkowice Śląskie
  • Kierownik Oborniki Śląskie
  • Kierownik Stronie Śląskie
  • Kierownik Miasteczko Śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228