Laborant / Laborantka
  • Chrzanów
Chrzanów, Chrzanów, Województwo małopolskie, Polska
Dr. Green Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Producent nawozów dolistnych DR. GREEN poszukuje kandydatów do swojego laboratorium- chcesz dołączyć do młodego i profesjonalnego zespołu? Wyślij nam swoje CV!

Zakres obowiązków:

  • kontrolę jakości surowców oraz gotowych produktów,
  • opracowywanie nowych produktów i ich wdrażanie,
  • sporządzanie dokumentacji technicznej,
  • wykonywanie analiz chemicznych i pomiarów fizykochemicznych (ASA, XRF, analizy spektrofotometryczne),
  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym w laboratorium,
  • opracowanie wyników badań i sporządzanie raportów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe (chemia, technologia chemiczna, biologia, biotechnologia, technologia żywności lub pokrewne),
  • umiejętności analityczne,
  • doświadczenie w pracy w laboratorium,
  • biegła obsługa komputera,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnej polskiej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenie wdrażające, które pozwoli poznać asortyment i warunki funkcjonowania firmy,
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki zdrowotnej Medicover,
  • Możliwość skorzystania z kart Medicover Sport- w tym dla członków rodziny,
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Praca Chrzanów
  • Chrzanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563