Praca na produkcji - bez doświadczenia!! OD ZARAZ!!!
  • Chrzanów
Chrzanów, Chrzanów, Małopolskie, Polska
Adecco Poland
3. 4. 2024

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2020 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 60000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/ów do pracy w Chrzanowie na stanowisku pracownik produkcji (оператор виробництва)
Miejsce pracy: Chrzanów
Zadania:
- kontrola jakościowa komponentów;
- obsługa maszyn produkcyjnych;
- dbanie o porządek na stanowisku pracy;
Od kandydatów oczekujemy:
- sprawności manualnej,
- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym i 4 brygadowym
- sumienności w wykonywaniu zadań,
- chęci do rozwoju i nauki,
- umiejętności pracy w zespole.
Oferujemy:
- szkolenie stanowiskowe;
- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,
- umowę o pracę!
- ubezpieczenie dodatkowe na życie;
- możesz polecić kandydatów i otrzymać premię o wartości 500 zł za każdą poleconą osobę;
Ми пропонуємо:
безоплатні документи
премії і добавки до заробітної плати
трудовий договір на повну справу
робота для жінок і чоловіків
дружелюбну атмосферу роботи.
Обов'язки:
Робота при обслуговуванні виробничих машин
контроль якості готових виробів
монтаж деталей
Wyślij sms o treści: PRACA - oddzwonimy!

  • Praca Chrzanów
  • Pracownik produkcji Chrzanów
  • Chrzanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448