Laborant
  • Kamieńsk
laborant
Kamieńsk, Kamieńsk, Łódź Voivodeship, Polska
BEWA Sp. z o.o.
7. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pobór prób do badań laboratoryjnych

  • Wykonywanie analiz fizykochemicznych

  • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych w tym sporządzanie podłoży mikrobiologicznych

  • Wykonywanie badań sensorycznych

  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym i pomocniczym

  • Prowadzenie zapisów, raportów z przeprowadzonych badań

  • Monitoring jakościowy surowca, półproduktu, wyrobu gotowego i stanu higieniczno-sanitarnego w obrębie zakładu produkcyjnego i zgłaszanie niezgodności

  • Mycie i dezynfekcja wyposażenia laboratoryjnego

  • Sprawdzanie stanu higieniczno-sanitarnego obszaru produkcyjnego i dopuszczanie wyrobu gotowego do produkcji

WYMAGANIA:
  • Min. wykształcenie wyższe I stopnia o kierunku biotechnologia, chemia, mikrobiologia, technologia żywności, ochrona środowiska

  • Znajomość analityki chemicznej

  • Znajomość procesów mikrobiologicznych żywności

  • HACCP

  • GHP/GMP

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się strukturze o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Opieka medyczna
  • Karta multisport
  • Bogaty pakiet benefitów: paczki świąteczne dla dzieci, spotkania i wyjazdy integracyjne, dofinansowanie do aktywności kulturalno-sportowej

  • Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy

  • Dofiansowanie do szkoleń i kursów

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Kamieńsk
  • Kamieńsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179