Kwalifikowany Pracownik Ochrony z Bronią
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
28. 4. 2024

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zadania:

  • ochrona obiektu
  • praca w systemie dziennym (06:30-16:30)

Wymagania:

  • niekaralność ( na podstawie oświadczenia)
  • aktualny wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony
  • pozwolenie na broń
  • dyspozycyjność
  • sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - Umowa o pracę
  • terminowe wynagrodzenie
  • pakiet usług medycznych LUX MED i ubezpieczenia
  • zakładowy fundusz socjalny
  • szkolenie wstępne

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV lub kontakt pod numerem telefonu: 6.0.3.9.3.9.7.1.0.

  • Praca Koszalin
  • Pracownik ochrony Koszalin
  • Technik ochrony środowiska Koszalin
  • Specjalista ds. ochrony danych Koszalin
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Koszalin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Koszalin
  • Pracownik biurowy Koszalin
  • Pracownik kolei Koszalin
  • Pracownik umysłowy Koszalin
  • Pracownik fizyczny Koszalin
  • Pracownik socjalny Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315