Pracownik magazynu
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Intraservis Group sp. z o.o.
8. 5. 2024

Lider rynku mrożonek w Polsce zaprasza do współpracy pracowników magazynowych.

Obowiązki

  • przyjmowanie towarów (układanie go, kompletacja, przeszukiwanie magazynu i sprawdzanie dostaw);
  • załadunek towarów;
  • praca z dokumentacją magazynową;
  • utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy;
  • przestrzeganie wszystkich zasad i przepisów dotyczących korzystania z wózków podnośnikowych, a także ich ruchu na terenie firmy;
  • przestrzeganie reżimów temperaturowych podczas transportu towarów.

Wymagania

  • odpowiedzialność;
  • chęci do pracy.

Oferujemy

  • Praca w systemie 2-zmianowym: 14:00-22:00 i 22:00-06:00 od poniedziałku do soboty.
  • Stawka godzinowa 22,50 zł netto.
  • Wynagrodzenie miesięczne od 3780 do 4725 zł netto.
  • Praca sezonowa do 31 sierpnia 2024 roku.

  • Masz poniżej 26 lat i studiujesz/planujesz rozpocząć studia? Dołącz do projektu studiujepracuje.pl i zyskaj:
  • bezpłatną naukę na najlepszych uniwersytetach lub szkołach policealnych w Polsce;
  • bezpłatne zakwaterowanie przez cały okres studiów lub dopłata w wysokości 600 zł dla osób wynajmujących mieszkanie we własnym zakresie;
  • zwrot kosztów dojazdu do placówki oświatowej i do pracy (do 150 zł);
  • 1800 zł premii wakacyjnej (raz w roku);
  • ubezpieczenie zdrowotne w publicznym systemie opieki zdrowotnej;
  • prywatną opiekę medyczną, z dostępem do pełnego zakresu usług medycznych, świadczonych przez specjalistów medycznych na terenie całego kraju.

  • Praca Koszalin
  • Pracownik ochrony Koszalin
  • Pracownik socjalny Koszalin
  • Pracownik produkcji Koszalin
  • Pracownik kolei Koszalin
  • Pracownik umysłowy Koszalin
  • Pracownik biurowy Koszalin
  • Pracownik fizyczny Koszalin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Koszalin
  • Pracownik utrzymania ruchu Koszalin
  • Pracownik na wysokościach Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293