Kwalifikowany Pracownik Ochrony
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Dussmann Polska Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Warszawa  Wola

Praca zmianowa w systemie 24/48

WYMAGANIA OBOWIĄZKOWE :

-  Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony

-  znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym

-  Zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY:

- Umowa zlecenie

- Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie przełożonych

OBOWIĄZKI:

-  Ochrona budynku biurowego

 - Dozorowanie obiektu (obchody)

 - Sporządzanie dziennych raportów

 - Monitoring

 - Obserwacja osób wchodzących i wychodzących

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Technik ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026