Kwalifikowany Pracownik ochrony Fizycznej z Bronią
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
GST
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Umowa O PRACĘ
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
- zapewnienie bezpieczeństwa osób i mienia
- kontrola ruchu osobowego
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy i wysoką jakość świadczonych usług
Wymagania:
- gotowość do pracy - 12h
- wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
- dopuszczenie do broni
- niekaralność
- obsługa komputera
Oferujemy:
- umowa zlecenie
- terminowe wynagrodzenie
- elastyczna forma zatrudnienia i grafik (pełen etat)
- pełne przeszkolenie stanowiskowe i obiektowe
- opieka inspektora i koordynatora
- możliwość powzięcia dodatkowych zleceń
- Z Ciechanowa i Sokołowa Podlaskiego- ZAPEWNIAMY BEZPŁATNY TRANSPORT
WYNAGRODZENIE: 22,18 netto

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Technik ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864