Kurier dostawca jedzenia - praca od zaraz, 6000zł/mies
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
City Drive
22. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Co robimy w pracy? Dowozimy :). Jedzenie lub zakupy.

Jak będzie wyglądała Twoja praca? Twoje zadania krok po kroku:

1. Odpalasz aplikację

2. Widzisz kurs i akceptujesz go.

3. Udajesz się do lokalizacji wskazanej przez nawigację w aplikacji

4. Wykonujesz przewóz

5. Zapłata za kurs wpada na Twoje konto

6. Akceptujesz kolejny kurs lub wylogowujesz się, aby zakończyć pracę.

Szukamy ludzi, którzy chcą zarabiać na własnych warunkach, bez szefa i grafiku. Sam/a decydujesz, kiedy i ile pracujesz!

WYMAGANIA:
  • minimum 16 lat (jeśli masz poniżej 18 lat potrzebna będzie zgoda od opiekuna),

  • środek transportu: auto, skuter, rower,

  • telefon z dostępem do internetu.

Dodatkowo, mile widziane będą również:

  • kultura osobista,

  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

OFERUJEMY:

Przede wszystkim oferujemy satysfakcjonującą zapłatę za pracę o tym charakterze.

Wypłaty realizujemy raz na tydzień/2 tygodnie - w zależności od aplikacji dostawczej, którą wybierzesz.

Możliwość pracy stałej lub dorywczej. W każdym miesiącu decydujesz na nowo, ile czasu przeznaczysz na pracę.

Chcesz zarabiać jeszcze więcej? Jesteśmy za - możesz pracować w 2-3 aplikacjach!

Ważna jest dla Ciebie atmosfera i ludzie? Pracując w branży usługowej spotykasz się głównie z uprzejmością współpracowników i klientów :)

Jeśli jesteś zainteresowany/a, kliknij Aplikuj i zostaw dane.

Pytania? Skontaktuj się z nami: 730 000 310.

  • Praca Częstochowa
  • Kurier Częstochowa
  • Kurier (transport) Częstochowa
  • Kurier rowerowy Częstochowa
  • Dostawca Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714