Dostawca Uber Eats - elastyczny czas pracy!
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
City Drive Polska sp. z o.o. sp.k.
17. 4. 2024

Bez fałszywej skromności - jesteśmy jednymi z największych firm rozliczeniowych w Polsce. Podpinając się do nas, kurierzy otrzymują jedne z najtańszych rozliczeń! Mają pełną elastyczność, wsparcie zespołu, zniżki na paliwo, zwrot połowy VAT-u, bonusy i premie! Lubimy internetowo, innowacyjnie i bez problemów! Jesteśmy dumni z naszej obsługi - nasi pracownicy komunikują się po polsku, angielsku, rosyjsku i ukraińsku! Pomagamy na każdym etapie procesu rekrutacji. Wypełnij formularz i dołącz do nas!

Obowiązki

Co robimy w pracy? Dowozimy jedzenie z restauracji :).

Widzimy kurs -> akceptujemy go -> udajemy się do lokalizacji wskazanej przez nawigację w aplikacji -> wykonujemy przewóz -> zapłata za kurs wpada na nasze konto -> akceptujemy kolejny kurs lub wylogowujemy się, aby zakończyć pracę.

Szukamy ludzi, którzy chcą zarabiać na własnych warunkach, bez szefa i grafiku.

Wymagania

  • Własny rower, samochód, skuter lub hulajnoga.
  • Telefon z dostępem do internetu.
  • Chęci do pracy.

Dodatkowo, mile widziane będą również:

- kultura osobista,
- znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy

  • Wypłaty co tydzień.
  • Możliwość pracy stałej lub dorywczej.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Przyjemną pracę, którą możesz zacząć już w dwa dni.
  • Mobilną pracę, do której nie potrzebujesz doświadczenia,
  • Stałe wsparcie i pomoc od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.

Nasi najaktywniejsi kurierzy zarabiają ponad 6 000 zł/miesięcznie! Chcesz zarabiać jeszcze więcej? Jesteśmy za - mamy na to patenty, możesz pracować w 2-3 aplikacjach w 1 czasie!
Ważna jest dla Ciebie atmosfera i ludzie? Pracując w branży usługowej spotykasz się głównie z uprzejmością współpracowników i klientów :)

  • Praca Częstochowa
  • Dostawca Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782