Kupiec - świeża żywność
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Rekrutacja pracowników Anna Cichocka
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukuję osoby do działu exportu w firmie z branży FMCG.

Miejsce pracy: Jawczyce (możliwa praca hybrydowa)

Zadania:

  • Lokalizowanie kluczowych dostawców oraz sprawdzanie czy oferowane przez nich materiały i produkty odpowiadają specyfikacjom firmy
  • Analiza stanów magazynowych surowców, pozyskiwanie ofert, pozyskiwanie niezbędnej dokumentacji jakościowej, systemowej, składanie zamówień
  • Negocjowanie i ustalanie warunków handlowych, przygotowanie i zawieranie umów
  • Kontrola realizacji zamówień oraz jakości zamówionych towarów
  • Dbałość o optymalny stan surowców oraz terminy dostaw i ich ważności
  • Współpraca z innymi działami firmy, m.in. działem handlowym, transportem i magazynem
  • Przygotowanie cenników dla działu sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w FMCG (mile widziane w obszarze świeżej żywności)
  • Samodzielność i umiejętność efektywnego planowania
  • Wysoki poziom komunikatywności i odpowiedzialności
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wyjazdy na wydarzenia branżowe, krajowe i zagraniczne
  • Elastyczny czas pracy (pon-pt. docelowo możliwa także praca częściowo zdalna, sobota kontrola dostaw w systemie 1-3 godz. zdalnie)
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Benefity pracownicze

Zainteresowane osoby zapraszam do aplikowania.

  • Praca Warszawa
  • Kupiec Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080