Kucharz Platinum Palace Boutique Hotel & SPA
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
ROMA INVESTMENTS PIĄTKIEWICZ sp.j.
30. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Przestrzeganie standardów przygotowania potraw.

Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Umiejętności pracy w zespole i dobrej komunikacji

Gotowości do nauki i rozwoju swoich umiejętności kulinarnych

WYMAGANIA:

Oczekujemy:

Zaangażowania w pracę kuchni.

Przestyrzegania standardów .

Kreatywności, sumienniści i dokładności.

Wyczucia smaku

Estetyki w wykonywaniu potraw.

Doświadczenia na stanowisku kucharza i znajomść kuchni polskiej oraz europejskiej.

Posiadania badań sanitarno-epidemiologicznych

OFERUJEMY:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę .

Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo.

Elastyczny grafik.

Pracę w doświadczonym zespole.

Możliwość awansu.

Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.

Prywatną opiekę medyczną.

  • Praca Wrocław
  • Kucharz Wrocław
  • Kuk (kucharz) Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228