Kucharz / Kucharka
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
IKEA Retail sp. z o.o.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Kucharz/Kucharka w Restauracji IKEA

(pełny etat),
IKEA Retail, Kraków

Jesteś jedną z tych osób, które zawsze pytają o przepis? Jeździsz do sklepu IKEA na obiad? Świetnie się składa! Do naszego zespołu w Restauracji IKEA szukamy ludzi, którzy uwielbiają jedzenie, chętnie zdobywają nową wiedzę i chcą, by ich praca sprawiała radość innym. Tutaj, w sklepie w Krakowie, możesz spróbować wszystkiego!

TWOJE PRZYSZŁE ZADANIA:

  • przygotowywanie i serwowanie dań w Restauracji IKEA i restauracji pracowniczej,
  • bieżące obsługiwanie klientów oraz dzielenie się wiedzą o produktach i serwowanych przekąskach,
  • rozładunek dostaw do magazynów i chłodni oraz dbanie o odpowiednie rozmieszczenie produktów,
  • praca w trybie zmianowym - w dni robocze, soboty oraz niedziele handlowe.

O TOBIE:

  • masz wcześniejsze doświadczenie w branży gastronomicznej na stanowisku kucharza/kucharki,
  • lubisz pracę z klientami,
  • jesteś komunikatywny/a i potrafisz pracować zespole,
  • masz gotowość do pracy fizycznej,
  • znasz język polski na poziomie komunikatywnym,
  • posiadasz aktualną książeczkę badań sanitarno-epidemiologicznych – mile widziane,
  • masz gotowość do pracy na pełny etat.

W IKEA MAMY DLA CIEBIE:

  • umowę o pracę na 3-miesięczny okres próbny, przedłużaną następnie na czas nieokreślony po pozytywnej ocenie przełożonego

  • restaurację pracowniczą, a w niej m.in. dwudaniowy obiad za 1,40 zł,

  • 15% zniżkę pracowniczą na zakupy w IKEA,

  • rozszerzony pakiet opieki medycznej Medicover,

  • kartęMultisport,

  • dodatkowe wynagrodzenie za każdą godzinę przepracowaną w nocy lub w weekend,

  • punkty do wydania w kafeterii np. na kino, zakupy, restauracje, wycieczki,

  • darmowy dostęp do platformy umożliwiającej naukę języków obcych,

  • kartę na zakupy świąteczne, z okazji ślubu, jubileuszu pracy, narodzin dziecka,

  • dodatkowe dni wolne urlopu ojcowskiego IKEA z okazji narodzin lub adopcji dziecka,

  • premię roczną uznaniową zależną od wyników IKEA,

  • prywatny plan emerytalny (PPE),

  • ubezpieczenie na życie (NNW),

  • kredyt 0% na zakupy w IKEA,

  • Program Wsparcia Pracownika: dostęp do konsultacji ze specjalistami w ramach wsparcia osobistego, prawnego, finansowego i zdrowotnego (Infolinia 24/7 oraz indywidualne sesje)

  • grafiki przekazywane z wyprzedzeniem.

  • Praca Kraków
  • Kucharz Kraków
  • Kuk (kucharz) Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246