Kucharz/kucharka
  • Starachowice
kucharz/kucharka
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Posiadasz doświadczenie w żywieniu zbiorowym?

Jesteś osobą dobrze zorganizowaną?

Aplikuj, oddzwonię do Ciebie!

Oczekujemy

  • umiejętnego zarządzania personelem pomocniczym

  • współpracy z pozostałym personelem

  • utrzymywania i dozorowania porządku w miejscu pracy

  • kontroli nad stanem magazynowym towarów i art. do produkcji

  • praktycznej znajomość procedur HCCP

  • dobrej organizacji pracy , umiejętności pracy w zespole

  • posiadania aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych

  • doświadczenia w zawodzie- warunek konieczny

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w zgranym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 6 000 - 7 000 zł brutto
  • możliwość rozwoju

Zadania

  • przygotowanie dań według wcześniej ustalonego jadłospisu

  • porcjowanie i kontrola wydawanych posiłków

  • racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat

  • obsługa maszyn gastronomicznych typu: piecz konwekcyjny, kotły , patelnie, mieszałki itp.

  • sporządzanie zamówień towarów niezbędnych do produkcji z odpowiednim wyprzedzeniem

  • Praca Starachowice
  • Kucharz Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851