Kucharz do Restauracji Na Molo w Pucku
  • Puck
Puck, Puck, Pomorskie, Polska
Restauracja Na Molo w Pucku
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
Poszukujemy Kucharza do Restauracji Na Molo w Pucku - praca stała lub na sezon
Szukasz pracy, w której nie ma nudy? Lubisz pracę w młodym, pełnym energii zespole? Czujesz, że kuchnia to Twoje powołanie?
Położenie na molo, nad Zatoką Pucką i z widokiem na półwysep Helski - to gwarancja braku nudy :) Molo jest odwiedzane przez wielu polskich i zagranicznych turystów, obsługujemy imprezy zorganizowane oraz prowadzimy całoroczną restaurację a la carte.
Szukamy osoby:
- z min. rocznym doświadczeniem w pracy na kuchni
- umiejącej pracować w zespole
- lubiącej gotować
- zainteresowanej dalszym rozwojem
- z aktualnymi badaniami sanepid
- w przypadku osób z Ukrainy - komunikatywna znajomość języka polskiego OFERUJEMY
- pracę w restauracji o zbudowanej bardzo dobrej pozycji na rynku
- rozwój umiejętności kucharskich
- stabilną pracę w młodym i dynamicznym zespole,
- indywidualnie negocjowane wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz poziomu samodzielności
OPIS STANOWISKA
- przygotowywanie potraw z karty menu
- zapewnienie wysokiej jakości usług restauracyjnych
- przestrzeganie standardów produkcji
- estetyczne prezentowanie dań
- dbałość o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu
UWAGA! Zależy nam na dobrej atmosferze w pracy i dajemy możliwość wdrożenia własnych pomysłów! :)
Czekamy na Twoje CV!
Pamiętaj o zawarciu w CV klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ."

  • Praca Puck
  • Kucharz Puck
  • Kucharz pucki
  • Puck - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509