Kucharz do restauracji
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
Compass Group Poland
10. 5. 2024

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Compass, jednej z największych firm gastronomicznych na całym świecie i liderem w zakresie żywienia zbiorowego.Obecnie poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:KUCHARZMiejsce pracy: Bielsko - Biała ul. Komorowicka 53Praca od poniedziałku do soboty w godzinach 5.00-13.00 lub 6.00-14.00 (zmiany 5 dni w tygodniu po 8h).

Obowiązki

  • • Przygotowanie potraw.
  • • Dbanie o estetykę przygotowanych i serwowanych potraw.

Wymagania

  • • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.
  • • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • • Bezpłatne posiłki pracownicze
  • • Prywatną opiekę medyczną
  • • Ubezpieczenie na życie
  • • Kartę Multisport
  • • Przyjazną atmosferę pracy
  • • Możliwość rozwoju zawodowego popartego szkoleniami wewnętrznymi
  • • Zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie
  • • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę.
  • Osoby zainteresowane zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania CV.
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kucharz Bielsko-Biała
  • Kuk (kucharz) Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246