Gastronomia Kucharz
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Pracodawca
14. 4. 2024

Jedna z wiodących restauracji Sushi w Bielsku-Białej poszukuje pracowników
na stanowisko Kucharz ( z doświadczeniem )
Zakres obowiązków
• przygotowanie dań według receptur i standardów restauracji jak i wdrażanie nowych pomysłów
• dbanie o porządek w miejscu pracy Wymagania
• Zaangażowanie, uśmiech i chęć do pracy,
• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
• sumienność i punktualność
• dbałość o czystość i porządek stanowisk pracy
• kreatywność, pomysłowość, energia i pasja do gotowania :)
• dyspozycyjność także w weekendy
Oferujemy
• stałe zatrudnienie
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do realizowanej pracy
• pracę w zgranym i doświadczonym zespole
• szkolenia i możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych osób
CV prosimy przesłać przez formularz

  • Praca Bielsko-Biała
  • Obsługa gastronomii Bielsko-Biała
  • Kucharz Bielsko-Biała
  • Kuk (kucharz) Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075