KUCHARZ do Domu Pomocy POSZUKIWANY
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PRACOWNIKA OŚWIATY
3. 5. 2024

Dom Pomocy Społecznej Pracownika Oświaty ul. Parkowa 7a, 00-759 Warszawa zatrudni OD 1 CZERWCA 2024 r. osobę na stanowisku
KUCHARZ / STARSZY KUCHARZ
Wymagania:
• wykształcenie średnie lub zawodowe gastronomiczne, wymagany dyplom w zawodzie kucharza lub ukończony kurs gastronomiczny,
• mile widziane doświadczenie w pracy w usługach gastronomicznych,
• aktualna książeczka sanepidu,
• wymagana kultura osobista i poszanowanie godności, odmienności drugiego człowieka,
• cierpliwość, życzliwość, empatia wobec osób w podeszłym wieku,
• umiejętność pracy w zespole pod presją czasu,
• sprawność psychofizyczna,
• gotowość do pracy w godzinach 6:30-14:60 wg grafiku w trzymiesięcznych okresach rozliczeniowych, wraz z niedzielami i świętami.
Zadania:
• przygotowywanie posiłków dla mieszkańców zgodnie z jadłospisem,
• wydawanie posiłków dla mieszkańców,
• praca z osobami starszymi, niepełnosprawnymi.
Warunki pracy i płacy:
• wymiar czasu pracy: 1 etat, praca w trzymiesięcznym okresie rozliczeniowym wg grafiku w systemie 8 – godzinnym,
• wynagrodzenie zgodnie z Regulaminem Wynagradzania obowiązującym w DPS. W skład wynagrodzenia wchodzi wynagrodzenie zasadnicze brutto + dodatek stażowy + dodatek motywacyjny przyznawany od drugiego miesiąca pracy,
• pierwsza umowa o pracę na czas określony z możliwością zawarcia w przyszłości umowy na czas nieokreślony. Niezbędne dokumenty:
• CV,
• dokumenty potwierdzające wykształcenie,
• kserokopie świadectw pracy potwierdzających doświadczenie zawodowe lub zaświadczenie o zatrudnieniu,
• inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.
Osoby zainteresowane pracą na stanowisku KUCHARZA / STARSZEGO KUCHARZA mogą składać oferty pracy w formie:
• osobiście w budynku DPS ul. Parkowa 7a w Warszawie,
• pisemnie (listownie) wysyłając zgłoszenie pod adres: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ, ul. Parkowa 7a, 00-759 Warszawa lub,
• mailowo na adres DPS.
NA OFERTY CZEKAMY DO 31 MAJA 2024 do godziny 12:00.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem DPS tel. (22) 841-09-33 wew. 12 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.
Dokumenty aplikacyjne: CV powinno być opatrzony klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

  • Praca Warszawa
  • Gospodarz domu Warszawa
  • Kucharz Warszawa
  • Pomoc kuchenna Warszawa
  • Pomoc dentystyczna Warszawa
  • Pomoc domowa Warszawa
  • Kuk (kucharz) Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864