Opiekun do Domu Opieki w Starych Babicach na 8H od pon-pią
  • Stare Babice
Stare Babice, Stare Babice, Mazowieckie, Polska
Orpea
13. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
DOM OPIEKI OSTOYA poszukuje Opiekuna/Opiekunkę
Poszukujemy osób na dyury 8h od poniedziałku do piątku
Opis stanowiska
* Wspieranie Pacjentów w ich codziennych potrzebach i działaniach.
* Pomoc przy czynnościach higienicznych i przy ubieraniu się karmienie/ pomoc przy spożywaniu posiłków i dopajanie Pacjentów między posiłkami.
* Pomoc w poruszaniu się Pacjentom niepełnosprawnym.
* Współpraca z personelem medycznym, zgłaszanie niepokojących zmian w zachowaniu i stanie zdrowia Pacjentów.
* Dbanie o utrzymanie wysokich standardów odpowiedniego traktowania Pacjentów. Profil kandydata
* W swoją pracę wkładasz serce i rozumiesz potrzeby Pacjentów.
* Czerpiesz radość płynącą z pomagania innym.
* Potrafisz organizować swój dzień pracy i ustalać priorytety.
* Cechujesz się wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością za swoją pracę lubisz nawiązywać relacje z innymi ludźmi.
* Posiadasz doświadczenie na zbliżonym stanowisku, nie jest to jednak warunek konieczny Oferujemy
* Szkolenie wprowadzające dla kandydatów i kandydatek, którzy nie posiadają doświadczenia w pracy z Pacjentem.
* Stabilne zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy, terminową wypłatę wynagrodzenia.
* Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie) - dla osób, które chcą się związać z nami na dłużej.
* Miłą atmosferę i wzajemną pomoc w Zespole.
* Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
Praca w miejscowości ul. Kręta 31, Stare Babice dobry dojazd z Warszawy

  • Praca Stare Babice
  • Opiekun Stare Babice
  • Stare Babice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963