Księgowy / Księgowa
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Stowarzyszenie SIEMACHA
27. 4. 2024

Stowarzyszenie SIEMACHA istnieje 30 lat. Prowadzimy placówki wsparcia dziennego, placówki całodobowe, poradnie terapeutyczne. Naszym celem jest wspieranie w rozwoju osobistym, niwelowanie deficytów i rozwijanie potencjału młodych ludzi. Od ponad 10 lat w duchu przedsiębiorczości społecznej prowadzimy obiekty sportowe w Krakowie, Tarnowie, Odporyszowie.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie ewidencji księgowej zadań publicznych i projektów,
  • uzgadnianie ewidencji księgowej,
  • rozliczanie zadań publicznych,
  • sporządzanie sprawozdań z zadań publicznych,
  • współpraca przy zamknięciu roku,
  • przygotowywanie dokumentów do kontroli,
  • sporządzanie analiz finansowych na potrzeby wydatkowania środków publicznych,
  • monitoring wydatkowania tych środków,
  • współpraca przy rozliczeniach grantów, projektów.

Opis kandydata:

  • wykształcenie min. średnie / preferowane finansowe,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku księgowym,
  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego,
  • zdolności analityczne,
  • preferowana znajomość systemu enova,
  • efektywne planowanie zadań na stanowisku pracy,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • odpowiedzialność, niekaralność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w zespole życzliwych i kompetentnych współpracowników,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • niezbędny sprzęt służbowy.
  • pakiet sportowy z dofinansowaniem socjalnym.

  • Praca Kraków
  • Księgowy Kraków
  • Księgowa Kraków
  • Główny księgowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570