Samodzielna księgowa/księgowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
KRAKBAU Spółka Akcyjna
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. obsługa podatkowo-księgowa Spółki,
  2. obliczanie zaliczek w podatkach VAT, CIT,
  3. przygotowywanie i składanie deklaracji podatkowych,
  4. prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  5. przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat),
  6. współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, US, NBP),
  7. prowadzenie rejestrów VAT zakupu i sprzedaży,
  8. prowadzenie ewidencji rozrachunków, uzgadnianie rozrachunków, potwierdzanie sald z kontrahentami,
  9. weryfikacja dokumentów zakupu pod względem formalnym i rachunkowym,
  10. uzgadnianie rozrachunków, kontrola sald należności i zobowiązań,
  11. księgowanie faktur zakupu i sprzedaży, płac, wyciągów bankowych, kasy, rozliczanie rozrachunków, różnic kursowych,

WYMAGANIA:
  1. wykształcenie wyższe lub średnie,
  2. co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  3. umiejętności zastosowania w praktyce zagadnień ustawy o rachunkowości oraz obowiązujących przepisów podatkowych,
  4. umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych i deklaracji VAT, CIT ,podatek od nieruchomości
  5. umiejętność sporządzania raportowania dla GUS i NBP,
  6. znajomość programu Symfonia ERP
  7. znajomość Word, Excel,
  8. znajomość księgowania oraz rozliczania transakcji zagranicznych,
  9. samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  10. zdolności analityczne.

OFERUJEMY:
  1. Umowę o pracę na pełny etat,
  2. Atrakcyjne wynagrodzenie,
  3. Możliwość dokształcania.

  • Praca Kraków
  • Księgowa Kraków
  • Księgowy Kraków
  • Główny księgowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448